Wernisaż wystawy grafik Pawła Dobrowolskiego

W środę 25 kwietnia w sali Centrum Internetowego odbył się wernisaż wystawy grafik Pawła Dobrowolskiego pt. Grafika i malarstwo jako takie.  Paweł Dobrowolski to rysownik, inne jego aktywności to video-art oraz malarstwo. Świadomość artystyczna powstawała w nim poprzez równoległe kształcenie się jako plastyk oraz jako osoba znajdująca się pod wpływem kultury graffiti. Autor wydarzenia “Grafika Bezdomna”. Twórca marki Licho, produkuje torby z materiału, na których umieszcza swoje grafiki. Jego pasją jest też muzyka, w której pragnie pozostać amatorem. Wystawę oglądać można w sali Centrum Internetowego Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. Kościuszki 5 A, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18 (oprócz środy i soboty) do 30 maja 2018 r. Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

 

 

Drodzy Czytelnicy!!!
Rusza nowy Budżet Obywatelski Mazowsza na rok 2023, a w jego ramach nasz projekt “Zielona Czytelnia” (numer: 138).

Celem tego projektu jest stworzenie miejsca odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta oraz czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. T. Kościuszki 5a. Zachęcamy nie tylko naszych czytelników do włączenia się w projekt i poparcia go. Serdecznie prosimy o oddanie głosu.

Więcej informacji o projekcie “Zielona Czytelnia” pod adresem www – https://bom.mazovia.pl/projekt/1268#project-preview-overlay

Skip to content