Ubrani w książki czyli warsztaty sleeveface w Bibliotece

W środę 28 lutego w czytelni naszej biblioteki siedemnastu nauczycieli-bibliotekarzy zaangażowanych w projekt “Promujemy czytanie – edycja II” wzięło udział w warsztatach zorganizowanych w ramach trzeciego spotkania sieci współpracy i samokształcenia. Warsztaty prowadzili Zbigniew Trysiński, kierownik filii BP w Lipsku oraz Bożena Jeżmańska, koordynatorka sieci. Po krótkiej prezentacji przyszedł czas na zajęcia praktyczne, podczas których zebrani dobrze się bawili, próbując swych sił w niekonwencjonalnej metodzie promowania czytelnictwa jaką jest sleeveface, czyli fotografowanie osoby z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała. Poniżej przedstawiamy fotorelację z tego spotkania oraz owoce pracy uczestników. Za przybycie i świetną atmosferę dziękujemy wszystkim gościom. Na kolejne spotkanie zapraszamy już w kwietniu.