Nowości – audiobooki – marzec 2021r.

Zdjęcie okładki audiobookaOpis bibliograficzny audiobooka
Zdjęcie okładki audiobooka "Córka fałszerza".Córka fałszerza. Tom 3 [Książka mówiona] / Joanna Jax. - [Piaseczno] : Heraclon International. Storybox.pl, copyright, 2021. - 1 płyta [CD-mp3] (10 godz. 10 min.).
Zdjęcie okładki audiobooka "Miałeś tam nie wracać".Miałeś tam nie wracać. CD 1 [Książka mówiona] / Wojciech Wójcik. - [Poznań] : Zysk i S-ka ; [Piaseczno] : Heraclon International. Storybox.pl, [2021]. - 1 płyta [CD-mp3] (całość 20 godz.).
Zdjęcie okładki audiobooka "Miałeś tam nie wracać".Miałeś tam nie wracać. CD 2 [Książka mówiona] / Wojciech Wójcik. - [Poznań] : Zysk i S-ka ; [Piaseczno] : Heraclon International. Storybox.pl, [2021]. - 1 płyta [CD-mp3] (całość 20 godz.).
Zdjęcie okładki audiobooka "Miłość czyni dobrym".Miłość czyni dobrym [Książka mówiona]. CD 1 / Katarzyna Bonda. - Warszawa : Muza, 2020. - 1 płyta [CD-mp3] (całość 23 godzin 50 minut).
Zdjęcie okładki audiobooka "Miłość czyni dobrym".Miłość czyni dobrym [Książka mówiona]. CD 2 / Katarzyna Bonda. - Warszawa : Muza, 2020. - 1 płyta [CD-mp3] (całość 23 godzin 50 minut).
Zdjęcie okładki audiobooka "Niespokojna krew"Niespokojna krew. Część 1 [Książka mówiona] / Robert Galbraith [pseudonim] ; przekład z angielskiego Anna Gralak. - Poznań : Publicat, 2021. - 1 płyta [CD-mp3] (całość 38 godz. 53 min.).
Zdjęcie okładki audiobooka "Niespokojna krew"Niespokojna krew. Część 2 [Książka mówiona] / Robert Galbraith [pseudonim] ; przekład z angielskiego Anna Gralak. - Poznań : Publicat, 2021. - 1 płyta [CD-mp3] (całość 38 godz. 53 min.).
Zdjęcie okładki audiobooka "Osiecka"Osiecka : tego o mnie nie wiecie [Książka mówiona] / Beata Biały. - Warszawa : Biblioteka Akustyczna ; [Piaseczno] : Heraclon International. Storybox.pl, [2021]. - 1 płyta [CD-mp3] (7 godz. 43 min.).
Zdjęcie okładki audiobooka "Trzecia żona"Trzecia żona [Książka mówiona] / Ann Aguirre ; przekład: Anna Pochłódka-Wątorek. - [Poznań] : Filia ; [Piaseczno] : Heraclon International. Storybox.pl, [2020]. - 1 płyta [CD-mp3] (10 godz. 02 min.).
Zdjęcie okładki audiobooka Barbary Klickiej "Zdrój".Zdrój [Książka mówiona] / Barbara Klicka. - Warszawa : Biblioteka Akustyczna ; [Piaseczno] : Heraclon International. Storybox.pl, 2020. - 1 płyta [CD-mp3] (2 godz. 38 min.).