Otwarcie Biblioteki

przez | Maj 26, 2020

Od 27 maja 2020 roku wypożyczalnie Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu wraz z Filiami wznawiają swoją działalność. Do odwołania zamknięte pozostają wszystkie czytelnie.

Zmianie ulegają godziny otwarcia i zasady udostępniania zbiorów (szczegóły w załączniki „Informacje i rekomendacje dla czytelników„).

Już od 25 maja mają Państwo możliwość składania zamówień na obsługiwane w wypożyczalniach dokumenty poprzez katalog Integro.

Wszystkie dokumenty biblioteczne, których termin zwrotu upłynął w dniach od 13 marca 2020 r. a 25 maja 2020 r. zostały automatycznie prolongowane do 8 czerwca 2020 r.  System biblioteczny nie naliczy opłaty za przetrzymanie książek w tym czasie.

WAŻNE: Przed pierwszymi odwiedzinami biblioteki po ogłoszeniu pandemii prosimy wszystkich naszych czytelników o zapoznanie się z wytycznymi dotyczącymi bezpiecznego korzystania z usług bibliotecznych.

Godziny pracy Wypożyczalni Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu:

• poniedziałek-piątek: 10-18
  • sobota: nieczynne

Między 13.30 a 14.30 każdego dnia pracy obowiązywać będzie przerwa techniczna w obsłudze czytelników.

Ze względów bezpieczeństwa do odwołania nie przyjmujemy darów książkowych od Czytelników.