Nowości dla nauczycieli (11.2019)

przez | 31 października 2019
Edukacja do samodzielności : warsztaty z dociekań filozoficznych : teoria i metodyka / Aldona Pobojewska ; Łódź : Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego, 2019.

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Filozofowanie z dziećmi
Specjalne potrzeby edukacyjne : identyfikacja, obszary dostosowania i oddziaływania edukacyjno-terapeutyczne / pod redakcją Beaty Pituły, Jerzego Wolnego . Kraków : Księgarnia Akademicka, 2019.

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Uczniowie o specjalnych potrzebach edukacyjnych
Zabawy logorytmiczne dla najmłodszych : ćwiczenia wykorzystywane w profilaktyce i terapii logopedycznej, rytmice oraz nauczaniu przedszkolnym i zintegrowanym / Anna Newlaczyl, Katarzyna Szłapa, Iwona Tomasik. Gdańsk : Wydawnictwo Harmonia, 2019.

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Nauczanie zintegrowane
Zagubieni w szkole : jak odkryć źródła szkolnych trudności dziecka i pomóc mu je przezwyciężyć / Ross W. Greene ; Warszawa : Wydawnictwo Mamania. Grupa Wydawnicza Relacja, copyright 2019.

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Dziecko trudne
Jak wspierać rozwój przedszkolaka? / Monika Sobkowiak. . [Warszawa] : [Edgard], [2019].

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Pedagogika zabawy
Ćwiczę, bo chcę : program nauczania wychowania fizycznego dla liceum i technikum / Małgorzata Plichcińska ; [recenzentki: mgr Lidia Korpak, dr Maria Skoniecka]. Kraków : Impuls, 2019.

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Wychowanie fizyczne (przedmiot szkolny)
Fenomen mangi i anime w środowisku młodzieży : studium dyfuzji kultur / Agnieszka Materne ; Kraków : Impuls, 2019.

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Kultura popularna
Opracowania lektur dla klas 4-6 / Anna Lasek, Katarzyna Zioła-Zemczak. - Bielsko-Biała : Wydawnictwo Dragon, cop. 2019.[ Zgodne z podstawą programową ; streszczenia i interpretacje, prezentacje bohaterów i motywów literackich, biogramy pisarzy].

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Język polski (przedmiot szkolny)
P i B na usługach głoski R : utrwalanie głoski R po spółgłoskach P i B / Kamila Dudziec, Hanna Głuchowska, Agnieszka Tarczyńska-Płatek. [Gdańsk] : Wydawnictwo Harmonia, [2019].

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Korekcja mowy
Zaburzenia u dzieci i młodzieży : co obciąża nasze dzieci i jak możemy im pomóc / Michael Schulte-Markwort ; przełożyła Małgorzata Guzowska. - Słupsk ; Warszawa : Wydawnictwo Dobra Literatura - Grupa Wydawnicza Literatura Inspiruje, 2019.

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Zaburzenia emocjonalne