“Noc Bibliotek”

Za nami wyjątkowa sobota 5 października, pełna gier, zabaw i muzyki. Od rana flirtowaliśmy z Markiem Hłaską, potem przyszedł czas na kalambury poświęcone Stanisławowi Moniuszce oraz zagadki muzyczne na żywo prezentowane przez Andrzeja i Bartosza Krzyczkowskich a zapowiadane przez Agnieszkę. Potem gości porwała Agata, Kasia i Magda, które przygotowały grę biblioteczną rozgrywającą się m.in w naszych przepastnych magazynach. Dla najwytrwalszych był jeszcze film  pt. “Ptyś i Bill” na podstawie komiksu wydanego przez wyd. EGMONT Polska Wydawnictwo. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i aktywność a wspaniałej muzykującej rodzinie Krzyczkowskich za świetną oprawę muzyczną  Dziękujemy też organizatorom ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek za super wsparcie i wszystkie materiały. Do zobaczenia za rok na kolejnej Nocy.