Nowości dla studentów (07.2019)

Twój mózg w działaniu : strategie pokazujące, jak walczyć z rozproszeniem, odzyskiwać koncentrację i pracować mądrzej przez cały dzień / David Rock ; wstęp Daniel J. Siegel ; przełożył Aleksander Gomola. Poznań : Dom Wydawniczy Rebis, 2018.
Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Neurobiologia
Podstawy elektrodynamiki / David J. Griffiths ; z języka angielskiego tłumaczyli Zygmunt Ajduk, Piotr Rączka, Krzysztof Rejmer. Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN, 2019.
Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło przedmiotowe Elektrodynamika
Prawnokarna ochrona dziecka przed seksualnym wykorzystaniem w cyberprzestrzeni / Małgorzata Skórzewska-Amberg. - Warszawa : Wydawnictwo Poltext, 2019.
Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Prawa dziecka
Tyflopsychologia : realizacja zadań rozwojowych w biegu życia przez osoby z niepełnosprawnością wzroku / Kornelia Czerwińska, Izabella Kucharczyk. Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN, 2019.
Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Pedagogika specjalna
Psychologia w zawodzie i w pracy opiekuna medycznego / Joanna Kliszcz. - Sopot : Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2019.
Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Opieka długoterminowa
Kultura zachowań językowych w internecie / Alina Naruszewicz-Duchlińska. - Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN SA, 2019.
Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Kompetencje komunikacyjne
Animacja społeczno-kulturalna : współczesne wyzwania : młodzież i seniorzy jako odbiorcy kultury / Mariusz Cichosz, Monika Lewicka, Aldona Molesztak. - Kraków : Impuls, 2018.
Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Animacja kultury
Rozszerzona rzeczywistość w usługach informacyjnych bibliotek / Magdalena Wójcik. Kraków : Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, 2018.
Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Usługi informacyjne
Logika i argumentacja : praktyczny kurs krytycznego myślenia / Andrzej Kisielewicz. Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN, 2017.
Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Logika
Imperium Osmańskie, 1300-1650 / Colin Imber ; przekład: Patrycja Zarawska, [Piotr Wróbel (rozdział Podatki)]. Kraków : Wydawnictwo Astra, 2018.
Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Imperium Osmańskie