Wystawa prac plastycznych dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie

Zapraszamy do obejrzenia prac plastycznych dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie. Prace wykonano różnorodną techniką. Są to rysunki, wyklejanki, figurki z masy solnej, prace tkackie, a także rękodzieło powstałe w pracowni krawieckiej. Na wystawie przedstawiamy prace zwycięzców i wyróżnionych w kategoriach : Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i oddziały przedszkolne.

Ośrodek funkcjonuje od roku 1984, a Organem Prowadzącym jest Starostwo Powiatowe w Lipsku. Placówka obejmuje Szkołę Podstawową, Gimnazjum, Szkołę Specjalną Przysposabiającą do Pracy, oddziały przedszkolne, prowadzone są także zajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.

Prace można oglądać od 17 września do 31 października w Centrum Internetowym i w Wypożyczalni Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu.