Wernisaż wystawy grafik Pawła Dobrowolskiego

W środę 25 kwietnia w sali Centrum Internetowego odbył się wernisaż wystawy grafik Pawła Dobrowolskiego pt. Grafika i malarstwo jako takie.  Paweł Dobrowolski to rysownik, inne jego aktywności to video-art oraz malarstwo. Świadomość artystyczna powstawała w nim poprzez równoległe kształcenie się jako plastyk oraz jako osoba znajdująca się pod wpływem kultury graffiti. Autor wydarzenia “Grafika Bezdomna”. Twórca marki Licho, produkuje torby z materiału, na których umieszcza swoje grafiki. Jego pasją jest też muzyka, w której pragnie pozostać amatorem. Wystawę oglądać można w sali Centrum Internetowego Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. Kościuszki 5 A, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18 (oprócz środy i soboty) do 30 maja 2018 r. Wstęp wolny. Zapraszamy!