Wizyta studentów Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku

W piątek 2 marca naszą bibliotekę odwiedziły przyszłe bibliotekarki, słuchaczki studiów podyplomowych Bibliotekoznawstwa z informacją naukową i edukacją czytelniczo-medialną ze Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Radomska grupa studentek zwiedziła poszczególne wydziały Biblioteki, a także magazyn. Słuchaczki dowiedziały się, jak wygląda organizacja pracy i przepływ informacji w bibliotece. Panie miały także okazję zwiedzić wystawę obrazów studentek Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu. Dużym zainteresowaniem cieszył się teatrzyk Kamishibai jako nowoczesna forma promocji czytelnictwa. Na zakończenie panie przejrzały najnowsze numery czasopism bibliotekarskich.